Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine об’являє додатковий набір для участі в тренінгах по самозайнятості та підготовки бізнес-планів

Дані тренінги проходять у рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» в направленні «Розвиток самозайнятості в пост-конфліктних громадах». Проект фінансується урядом Японії. Метою проекту є проведення тренінгів по самозайнятості для місцевих жителів, колишніх переселенців, які повернулися до дому, а також переселенців з окупованих територій.
Після тренінгів учасники оформляють свої пропозиції по організації самозайнятості, які викладенні в стандартній формі МОМ. Ця пропозиція стане остаточної заявкою в МОМ на надання мікрогрантів та організацію самозайнятості. Оцінка пропозиції здійснюється представниками МОМ і бізнес-тренерами.
Спеціалісти МОМ приймають рішення про надання грантів. Максимальний розмір гранту для організації самозайнятості складає 900 доларів США.
Для участі в тренінгу необхідно ДО 8.12.2015 г. надати наступні документи: копію паспорта, ідентифікаційного коду, довідку ВПО (при наявності) для зареєстрованих ФЛП/ПП свідоцтво про реєстрацію підприємництва та свідоцтво платника податків. А також, заповнену анкету учасника тренінгу + згоду щодо обробки персональних даних (Анкета + Згода – заповнити від руки) 
Пакет документів, відскановану анкету та згоду можливо надіслати по ел.почті: nataly_zhuravel@i.ua з позначкою «МОМ САМОЗАНЯТОСТЬ» або принести до ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» за адресою пр.Гвардійський 30/1, 1-й поверх.
Керівник проекту:
Зубкова Вікторія +380508587097
Контактна особа:
Журавель Наталія nataly_zhuravel@i.ua тел. 099 005 39 40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *