Щиро вітаємо зі святом підприємця!

Наші любі бенефіціари, колеги, друзі, ми щиро вітаємо вас з Днем Підприємця!

«…враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки…»

згідно з Указом Президента України «Про День підприємця» від 5 жовтня 1998 року

Цей день дуже символічно поєднався з 1-м вересня, Днем Знань і Освіти. Саме останнє, помножене на час досвіду, стає запорукою успіху підпиємця.

Хочете побачити підприємців? Подивіться наші історії успіхів бенефіціарів і ви побачите які вони всі різні – за віком, статтю, спеціальністю та сферою діяльності.

Розвиток бізнес-структури надійно посіло перше місце в меті нашої організації. За чотири роки діяльності ми спостерігали успіхи і невдачі, допомагали виходити на прибутковість та застерігали від ризикових дій. За цей час визначено, що справжній підприємець – той, що живе своєю справою, живе не думкою прибутку, а метою розитку бізнесу, в якого горять очі, що готовий на нові рішення, не опускаючи руки шукає виходу та йде вперед. Підприємцем не стають – ним народжуються!

Особливо варто відзначити підприємців, що мають статус ВПО: за останнім проєктом ми стали свідками, як ці люди, починаючи з нуля, знов досягли успіхів – і це чудово!

Лишаючи страх невдачі, ставлячись до роботи відповідально та без зневажливого відношення до важкої праці, підприємці зі статусом ВПО частіше мають успіх в своїй діяльності.

Щиро вітаємо вас, наші підприємці, з вашим професійним святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *