Шульгінській обєднаній територіальній громаді – БУТИ!

Сьогодні команда Агенції провела останню зустріч в с. Шульгинка Старобільського району для підведення підсумків проекту “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району” та прийняття рішення від громади 4 сільських рад (Шульгинської, Байдівської, Хворостянівської та Малохатської) щодо створення Шульгинської ОТГ.
Захід пройшов жваво, у громаді ще є питання та проблеми щодо реформи, але всі одностайно вирішили, що Шульгинській громаді бути! А ми у свою чергу будемо супроводжувати дану громаду на всіх етапах до повного об’єднання.
Нагадаємо, проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району” реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.
#Фонд_Східна_Європа#АРР#децентрализация

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *