Третій тренінг на тему “Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу”

22 жовтня, в смт. Білокуракине, був проведений третій тренінг на тему “Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу” в рамках проєкту “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”, який реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС  Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів  у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 SWOT-аналіз та його практичне застосування для кооперативу допоміг визначити ключові переваги та визначити декілька своїх сегментів.  Аналіз ризиків та визначення затрат продемонстрували практичну потребу в обладнанні, а командна робота допомогла визначити ключові позиції. Утверджена мета кооперативу – це лише крок, формування його бізнес-плану – етап становлення: сьогодні було детально розібрано один з двох типів бізнес-планів та проаналізовано їх різницю, другий тип практично розберемо на наступному тренінгу. Джерела фінансування та історія створення – на що дивляться грантодавці? Наші учасники це вже знають, а ви?
Заплановані тренінги в рамках нагального проєкту максимально націлені на повну інформаційну та практичну підтримку. Далі буде!
Проєкт реалізовується ГО “АРР Східного Донбасу” в партнерстві з  Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *