Від одягу “другого”сорту до ательє індивідуального пошиву – бенефіціари продовжують вражати нас’

Наталія Лук’яненко – бенефіціар останнього компоненту за проєктом Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW). Вже три роки як існує її торгова мережа з секонд хенду. Споживачі бувають дуже різні ? – дехто приходить з умовою знайти річ виключно за власними бажаннями параметрів, інші – погоджуються з представленим асортиментом. Є ті, що шукають святковий одях, а дехто – і весільний. Без виключення, всіх їх об’єднує одна мета – виглядати гарно.
Аналізуючи клієнтуру, наша бенефіціарка прийшла до висновку – треба створювати ательє, що може задовільнити кожного клієнта за будь-якими параметрами та дизайном, при цьому зберігати якість при доступній ціні.
З цією соціальною місією Наталія прийшла в проєкт Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW).
Бнефіціарка влучно написала бізнес-план і, як впевнений підприємець, надхненно його захистила. Тепер в неї можна замовити як карнавальні костюми, так і урочистий одяг за будь-якими параметрами і забаганками.
На сьогодні роботи її ательє відправляються як по Україні, так і за кордон.
Нам приємно спостерігати за такими історіями, а ви що думаєте з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *