«Виявляється, можливо все!»

«Виявляється, можливо все!» — діляться враженнями люди, які нещодавно й самі не дуже вірили у власний успіх. Прямо зараз у Краматорську 28 підприємців з Донбасу та інших регіонів України зібралися на тренінг із розширення бізнесу.

Сьогоднішній захід завершує серію з 136 тренінгів, проведених Міжнародною організацією з міграції спільно з партнерами — неурядовими організаціями — в усіх регіонах України. Інтенсивна робота тисяч учасників, десятків бізнес-тренерів та громадських організацій, безліч якісних бізнес-планів, інноваційних ідей та отриманих грантів — усе це заради мети, визначеної проектом: розвиток дрібного підприємництва серед ВПО та вразливих категорій населення.

Хоча проект ще не закінчився (до жовтня триватиме моніторинг та консультування учасників), уже зараз можна говорити про його однозначний успіх — передусім завдяки наполегливій роботі самих бенефіціарів.

Проект «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» втілюється з жовтня 2018 року на всій території України й фінансується Урядом Німеччини через Німецький Банк Розвитку (KfW). Ми вдячні донорам за підтримку, яка дала змогу 3 509 учасникам здобути цінні знання, зрозуміти основні концепції підприємництва й отримати гранти для започаткування або розвитку свого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *