Команда ГО “АРР Східного Донбасу” щиро вітає всіх фермерів з їх професійним днем!

Ця професія особливо відзначаєься як національна, оскільки АПК є державною стратегічною галуззю. Ми вітаємо всіх фермерів України, особливо – тих, хто реалізовує діяльність на Донбасі!

Вибір дати 19 червня був не випадковий, адже саме в цей день в 2003 році був прийнятий Закон України “Про фермерське господарство”. Розробка проекту Указу Президента “Про День фермера” була виконана фахівцями Міністерства аграрної політики та продовольства України. Цей проект був створений завдяки ініціативі громадськості, яка прагне сприяти активному розвитку фермерського руху в Україні.

Для подальшого активного розвитку фермерства Кабінет Міністрів 13 вересня 2017 року видав розпорядження № 5664-р, яким було схвалено Концепцію розвитку фермерських господарств і сільськогосподарської кооперації на період з 2018 по 2020 рік.

Також напрям розвитку Сільського господарства і фермерства виведений окремо на Стратегічну ціль 3 – Економічне відновлення та перехід до сталого розвитку, що є невід’ємною частиною Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року, що була затверджена Луганською обласною державною адміністрацією у 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *