18 лютого відбулась зустріч керівника “АРР Східного Донбасу” Лариси Бичкової з представниками посольства Королівства Нідерландів, першим секретарем з політичних питань Посольства Королівства Нідерландів Адріаном Верслаюс і старшим співробітником політичного відділу Посольства Королівства Нідерландів Оленою Цибенко. Гості цікавилися роботою Агентства, міжнародними програмами, які працюють в регіоні. Говорили про проблеми в аграрному секторі і про пошук шляху рішень. Зустріч відбулася завдяки координаторам ПРООН Володимир Іщенко та Aleksandr Muratov. Сподіваємося на подальше спільне і плідну співпрацю.
![](http://arr-eastdonbass.org/wp-content/uploads/12745670_227406770935531_2731905538489951915_n.jpg)