На засіданні Наглядової Ради 28 серпня 2021 року Лариса Миколаївна Бичкова надала організаційний та фінансовий звіт ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» за період з 01.09.2019 року по 01.09.2021 року.
Члени Наглядової ради прийняли звіт та подякували за ефективну роботи, яку виконує Агенція та побажали успіхів у роботі, нових цікавих проєктів та плідної співпраці для розвитку економіки Луганщини!
![](http://arr-eastdonbass.org/wp-content/uploads/протокол-№4-Наглядова-рада_page-0001-725x1024.jpg)