07 – 08 серпня 2020 року в місті Сєвєродонецьк Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») в рамках Проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» проведено дев’ятий дводенний тренінг.

Це були неімовірні два дні життя нашої організації! Яскраві учасниці, що знайшли своє покликання в різних галузях: від торгівлі до виробництва, від надання  медичних послуг до сільського господарства, вони надихали своїми історіями одна одну, активно брали участь у обговореннях та точно знали, чого хочуть від тренінгу.

Тренерки проєкту: Лариса Бичкова та Ніна Потарська – справжні майстрині своєї справи. Вони на 2 дні занурили всю групу у світ гендерної рівності, бізнес-планування, можливостей та подолання проблем у розвитку підприємств.

Результатом цієї синергії стали пропрацьовані бізнес-плани, впевненість у своїх ідеях та команда однодумниць, що готові змінювати цей світ!

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *