3-4 травня у приміщенні “АРР Східного Донбасу” пройшов перший тренінг із самозайнятості

У Сєвєродонецьку 3-4 травня у приміщенні “АРР Східного Донбасу” пройшов перший тренінг із самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення з Луганської області за проектом «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні». Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW).

До навчання долучилися представники міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне. У всіх учасників тренінгу були свої ідеї для започаткування власного бізнесу. З метою отримати знання як це втілити на практиці, вони прийняли участь у навчанні. Тренер Олександр Бабій розповів як складати бізнес-моделі та розраховувати початкові витрати, навчив як правильно писати бізнес-план.

У підсумку усі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу. Наразі вони приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *