Продовжується серія тренінгів із самозайнятості

Продовжується серія тренінгів із самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення з Луганської області за проектом «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні». Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW). Другий треніг відбувся у місті Сєвєродонецьку 5-6 травня у приміщенні “АРР Східного Донбасу”.

До навчання долучилися представники міст Сєвєродонецьк і Лисичанськ, а також Кремінського району. Учасники прийняли участь у навчанні з метою отримання нових знань, які допоможуть започаткувати власний бізнес. Тренер Олександр Бабій розповів як знайти найкращу бізнес-ідею для себе, хто такі конкуренти, їх вплив на методи ведення бізнесу. Учасникам тренінгу показали як складати бізнес-моделі та розраховувати початкові витрати, навчили правильно писати бізнес-план.

У підсумку усі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу і приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантової підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *