Наступною щасливицею із наших 9 бенефіціарок стала – Світлана Касрашвілі, справжня майстриня своєї справи. 👩‍⚕️Лікарка дерматовенеролог, косметолог, трихолог із семилітнім досвідом.

📍Пані Світлана відновлює роботу в салоні краси, за адресою – м.Ужгород, вул Фединця 32, після переїзду з м. Краматорськ. Нажаль при евакуації пані Світлана не мала змоги вивезти усе обладнання і для того щоб надавати повний спектр послуг в рамках проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану» було закуплено – Апарат RF ліфтингу T-14 та Електрокоагулятор T-03 Professional та необхідну косметику для апаратів.

Завдяки апарату RF-терапіії пані Світлана може не тільки якісно виконувати процедуру омолодження та ліфтингу і прибирати наслідки іншими косметологами. Апарат для коагуляції стане незамінним помічником при видаленні новоутворень шкіри, і в деяких випадках прискорить саму процедуру.

Записуйтесь на процедури завдяки новим апаратам:

✅ Радіо-хвильовий ліфтинг обличчя та окремих ділянок;

✅ Лікування та корекція побічних ефектів після косметичних процедур;

✅ Видалення новоутворень;

✅ Зупинення дрібних кровотеч під час видалення.

Гарних вихідних і з наступної неділі розповімо про інших бенефеціарок👩‍💻

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цій публікації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *