Анонс другого тренінгу за нагальним проєктом “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”

15 жовтня, в смт. Білокуракине пройде другий тренінг за проєктом “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”, що реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Тема – «Довіра – основа кооперації»

Тренер – Бичкова Лариса

Місце – кафе “Шансон”, смт. Білокуракине

Дата – 15 жовтня 2019 року, з 10:00 реєстрація

Тема нагального тренінгу охоплює:

Психологічні аспекти кооперативу, його цінностей;
Принцип “Не нашкодь” та його застосування в кооперативі;
Практичні аспекти за чотирьма техніками;
Формування мети кооперативу.
Проєкт реалізовується ГО “АРР Східного Донбасу” в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА.

Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *