Другий тренінг в рамках проєкту “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”

15 жовтня, в смт. Білокуракине, був проведений другий тренінг за темою “Довіра – основа кооперації” в рамках проєкту “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”, який реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Кооператив починається з довіри, але як до неї прийти? Необхідно визначити роз’єднувачі та об’єднувачі, скоротити вплив роз’єднувачів, а також посилити вплив об’єднувачів – цю техніку сьогодні застосовували на практиці наші учасники.
Тренер, Бичкова Лариса, розповіла учасникам про підхід “Не нашкодь” – метод, що передбачає комплексне рішення кофліктів а також заходи його попередження. Учасникам прийшлось чимало поклопотіти на групових іграх – віднайти синергію та єдність в команді, корегувати власні погляди в розрізі групових завдань, застосувати техніки принципу задля визначення причин конфлікту в команді, джерел впливу та власні дії для його подолання. Тепер учасники забезпечені інструментами досягнення довіри та подолання конфліктів в кооперативі.
Власними зусиллями присутніх було зформовано мету майбутнього кооперативу, наступний крок – складання плану, що буде розглядатись на наступному тренінгу. Далі буде!
Проєкт реалізовується ГО “АРР Східного Донбасу” в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *