Бізнес-ідея: персоналізовані казки

Світ переходить на швидке споживання інформації – візуалізація даних в абстрактних схемах, відеокурси тривалістю 10 хвилин, продаж товарів через платформу instagram. Людина береже сили й час, проводячи шопінг в інтернеті, а діти все частіше поглиблені смартфоном – звичні нам ігри на дворі переходять в історичне минуле. Діти не зацікавлені в казках, якщо не бачать в них своєї участі. В цьому салаті виникають нові напрями бізнесу, один з яких – модернізація казок або уособлення дитини в уяві неї самої.

Ідея полягає в тому, що головний герой казки – дитина, в подарунок якому призначена ця книга. При цьому за основу береться єдиний шаблон казки, змінюється лише ім’я персонажа казкових історій, фотографія на обкладинці книги і, в деяких випадках, ілюстрації на внутрішніх сторінках (для цього зазвичай використовуються малюнки і фотографії дитини). Ідея персоналізованих казок бере початок традиції батьківства розповідти дітям історії, в яких малюки виступають в якості головних героїв, а також цей метод активно використовується психологами, в дитячих садах та розвиваючих центрах. Однак ніхто й подумати не міг, що на персоналізованих казках можна заробляти.

Компанії, що пропонують подібні послуги, зазвичай впроваджують партнерські програми. Для розміщення реклами вибираються сайти і блоги, дитячі заклади, громадські заклади, оголошення на вулицях, листівки й візитки в місцях скупчення людей. В якості додаткової послуги компанії, які займаються таким бізнесом, пропонують створення мультфільму з дитиною в головній ролі.

Подібний формат бізнесу, безумовно, заслуговує на увагу. Однак варто визнати, що однотипні книги з не найкращою версткою і сумнівною якістю ілюстрацій і текстів вже набридли батькам. Та й спочатку такі видання використовувалися радше як пам’ятні фотоальбоми, а не як терапевтичні історії для дітей. Але потенціал цієї ніші ще досить високий: батькам потрібні якісні казки, які б не тільки розважали і займали малюка, але і мали додаткові виховні функції. Так, наприклад, високим попитом користуються набори казок, зібраних по тематиках і принципам їх дії:

Існують збірники казок для боротьби з дитячими страхами, казки для читання перед сном, казки для сором’язливих дітей та ін. Такий комплект з декількох книжечок і м’якої іграшки, яка одягається на руку, коштує досить високо. Але це не зупиняє батьків, які хочуть, щоб казкові історії не тільки розважали, а й приносили користь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *