Історія успіху – Інна

Бенефіціар Інна Морозюк – власник творчої майстерні “Світ вишивки”. Ще з 1992 року, після закінчення художнього училища з червоним дипломом, бенефіціар продовжує вишивати. “Моя якість – моя реклама”, – каже Інна.
Багаторічний досвід з напрацьованою репутацією та тяга до оптимізації виробничого процесу спонукала її до кроків вперед. Не вистачало лише одного – модернізації виробничого обладнання, що й стало статегічною метою.
В рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW), бенефіціар прорахувала ефективність від нової машинки в бізнес-плані, що стало першим кроком до мети. Оскільки він був написаний за правилами – взважено, реалістично і прораховано, захист Інни пройшов успішно!
Бенефіціар отримала вишивальну машинку, яка значно скоротила час виготвлення виробу, тож тепер вона не має обмежень у вишивальному ремеслі.
Такі об’єм та художність робіт варті уваги та зацікавлять поціновувачів мистецтва. Пишаємося нашими бенефіціарами! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *