Історія успіху – Лариса

Наша бенефіціарка з косметичної сфери відрізняється особливою педантичністю до своїх дій  – її бізнес-план, його захист та втілення в життя чітко відповідають одне одному, і це чудово.
Андрєєва-Талько Лариса – підприємець в сфері краси. 
Застосовуючи сучасний смм-підхід – максимальний комфорт для відвідувача, вона успішно просуває власний салон. Лариса використовує гнучку соціальну політику та доречну цінову політику☝️.
Її працівниці мають не менше 5 дипломів кожна, і це ще не кінець.
Для розширення послуг, додавши косметологію, в рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW), Лариса отримала апарати кисневої та міктострумової терапії, а також косметологічний комбайн.
На сьогодні її бізнес успішно розвивається, це й не дивно – бенефіціар дуже чітко розрахувала статті доходів та інші допоміжні показники. Маючи чітку схему виходу на прибуток, на сьогодні Лариса має успішний розвиток свого салону.
Пишаємося нашими цілеспрямованими бенефіціарами !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *