Історія успіху – Леонід

З переходом від механізації до автоматизації, ремонт техніки набирає все більшої популярності. Оновлення наших постійних супутників, смартфонів, сягає планів на 5 років вперед. Проте замість того, щоб купити новий, ми будемо 5 років віддавати його в ремонт.
Сьогодні ми розповімо вам про нашого бенефіціара, що займається ремонтом смартфонів, телефонів і радіо-пристроїв – Леоніда Назаревича.
На сьогодні його діяльність вже була успішною – напрацьовано клієнтську базу, зарекламовано якість, відкрито дві точки. Проте, як властиво підприємцю, в Леоніда були плани щодо розвитку бізнесу та оптимізації ремонту:
Оскільки з оновленням смартфонів змінюються і їх параметри, Леонід, в рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW), вибрав техніку для ремонту, що підходить для сучасних смартфонів. Для розширення асортименту, бенефіціаром було вибрано 3Д принтер, що дозволяє друкувати що завгодно.
Наш бенефіціар з тих людей, що чітко бачать мету, тож впевнено досягають успіху – Леонід вже не вперше брав участь в грантових програмах. Маючи певний досвід, бенефіціар якісно написав бізнес-план, згодом – успішно його захистив. 
Дуже пишаємось нашими бенефіціарами! Бачити ваш успіх – велика радість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *