Проведення ознайомчої зустрічі на тему «Інформування громад Старобільського району щодо здійснення реформи місцевого самоврядування в Україні»

16 травня Агенція відвідала с. Шульгинка Старобільського району для проведення чергової зустрічі з представниками громад 4 сіл Старобільського району (Шульгинка, Байдівка, Хворостянівка та Малохатка) для роз’яснення цілей, завдань та перспектив об’єднання сіл в територіальні громади.
Дивлячись на те, що в публічному доступі є багато інформації з реформи з децентралізації, у присутніх виникало багато питань стосовно освітньої субвенції, створення структур на території громади та пошуку кадрів, на які наш директор та експерт Лариса Бичкова надавала відповіді.
Також на зустрічі ми презентували попередній аудиторський висновок щодо створення об’єднаної територіальной громади з центром у с. Шульгинка і можемо сказати, що громада спроможна існувати.
Тепер громада 4 сіл Старобільського району може починати наступний етап об’єднання – підготовка проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад та внесення змін до Перспективного плану, де наша організація буде усіляко сприяти.
Нагадаємо, проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району” реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *