Проведення ознайомчої зустрічі на тему «Інформування громад Старобільського району щодо здійснення реформи місцевого самоврядування в Україні»

АРР Східного Донбасу прожовжує діяльність по проекту “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”, який реалізується Фондом Східна Європа.
Метою цього проекту є консультаційна допомога в здійсненні реформи місцевого самоврядування в Україні 21 територіальної громади сіл Старобільського району в об’єднанні цих сіл в одну територіальну громаду або декількох громад – з центром у м. Старобільськ та з центром у с. Шульгінка. Розрахунок бюджетної спроможності розширеної громади з 21 сільської ради з центром у м. Старобільськ та об’єднаної громади з центром у селі Шульгинка у складі 4 сільських рад. Винесення експертного висновку про доцільність формування об’єднаної громади з центром у селі Шульгинка Старобільського району.
Була проведена зустріч серед громад 4 сільських рад, які прагнуть об’єднатися в одну територіальну громаду (Шульгинка, Байдівка, Хворостянівка та Малохатка). Серед присутніх були не тільки сільські голови, а й небайдужі мешканці громад, які дбають про майбутнє своїх поселень.
На зустрічі була виствітлена інформація з реформи децентралізації, створена ініціативна група з громад 4 сіл Старобільського району для реалізації проекту та обрані відповідальні особи від кожної громади з 4 сіл Старобільського району для розробки аналізу бюджету об’єднаної громади.
Протокол зустрічі додається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *