Пройшов останній тренінг із самозайнятості

В м. Сєвєродонецьку 21-22 червня у приміщенні «АРР Східного Донбасу» пройшов останній тренінг із самозайнятості, які були заплановані у Луганській області. У тренінгу прийняли участь внутрішньо переміщені особи (ВПО) та місцеві мешканці з Білокуракинського, Старобільського, Біловодського, Марківського, Новопсковського та Троїцького районів.

Група продемонструвала високий рівень самоорганізованості на протязі всього навчання. Особливо учасників зацікавив SWOT- аналіз та сценарне моделювання власного бізнесу. Очікування учасників даної групи були спрямовані на отримання навичок написання бізнес-плану, підвищення особистої впевненості та фінансової грамотності, утворення нових контактів для сумісних проектів, отримання досвіду від колег. Наразі учасники тренінгу приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.

Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *