У Луганській області пройшов перший тренінг із мікропідприємництва

У Луганській області в місті Сєвєродонецьк у приміщенні “АРР Східного Донбасу” пройшов перший тренінг із мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення з Луганської області за проектом «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні». Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW).

З великої кількості претендентів, які заповнили анкети на участь у програмі, були відібрані 25 учасників. У всіх учасників тренінгу є власний бізнес і вони мали б на меті отримати грант на розширення бізнесу. Група складалася з учасників близьких за віком та за освітою, які мають достатній досвід ведення підприємницької діяльності. Особливістю даної групи є високий рівень активності учасників та їх бажання навчатися через інтерактивні форми засвоєння інформації.

На завершальному етапі кожен озвучив чи справдилися його очікування, що було цінного та корисного від тренінгової програми. Усі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу. Наразі вони приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *