Менторська підтримка стала ключовим етапом до успіху та розвитку підприємницької діяльності учасниць. Це є корисний та ефективний етап  набуття нового досвіду підприємницями, особливо які вперше приймають участь у подібних проєктах. Підтримка жінкою жінки розвиває та культивує поняття «жіночого лідерства», зміцнює взаємну підтримку та розвиток жіночого діалогу в громадському секторі. Це пов’язано зі змінами ролі жінки в суспільстві, новому визначенню її соціальних функцій. Нашим учасницям доводиться бути водночас дружинами, матерями та вести власний бізнес, тому допомога саме жінки-менторки є необхідною частиною успіху нашого проєкту. 

Завдяки менторської підтримці Лариси Бичкової підприємниці по новому поглянули на свою діяльність. Пані Лариса поділилась власними успішними кейсами, надала рекомендації та поради з особистого досвіду, підтримувала учасниць під час написання грантових заявок та захисту на конкурсах. За це учасниці проєкту дуже вдячні менторці та постійно пишуть слова подяки у адресу пані Лариси за ії активну професійну діяльність, підтримку і поради у будь-який час, коли б вони не звертались за допомогою. Ми вирішили поділитися і з Вами словами вдячності нашій менторці Ларисі Бичковій.

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *